Main menu

O restauracji

pizzeria myślenice il camino myślenice

Nowe podejście do klasycznej włoskiej kuchni

Il Camino – inspiracje bierzemy z pasji

Restauracja Il Camino w Myślenicach to jedyne miejsce w okolicy, gdzie skosztują Państwo prawdziwej włoskiej kuchni przygotowywanej z pasją i pomysłem – jedynie ze świeżych i oryginalnych włoskich produktów.

Dania słonecznego południa uzupełniamy wybornymi potrawami kuchni polskiej – to w tym połączeniu kryje się nasza niepowtarzalność! Proponujemy nowe podejście do klasycznego gotowania. Czerpiemy inspiracje z różnych stron Włoch, ale nie zapominamy o kulinarnej tradycji naszych babek.

Kim jesteśmy?

Il Camino to rodzinna restauracja w Myślenicach założona i prowadzona przez małżeństwo od wielu lat zafascynowane gotowaniem. Uwielbiamy rozsmakowywać się w wyjątkowych potrawach, więc często podróżujemy, by wciąż odnajdywać nowe inspiracje.

Szef kuchni Il Camino stale pogłębia własną wiedzę kulinarną, goszcząc co jakiś czas w różnych regionach Włoch, a ciepłą i nastrojową atmosferę lokalu pomaga podtrzymać zawsze uśmiechnięta, profesjonalna obsługa kelnerska.

Co Państwu oferujemy?

Klimatyczne i komfortowe wnętrza restauracji, gdzie przy blasku świec i lampce znakomitego wina skosztują Państwo przepysznych dań kuchni włoskiej i polskiej. Zajrzyj do naszego menu!

no images were found

W naszej karcie:

  • wyłącznie świeże, wysokiej jakości produkty,
  • śniadania, obiady i kolacje – z mięsem oraz wegetariańskie,
  • pożywne makarony i oryginalna włoska pizza,
  • słodkie desery,
  • aromatyczna włoska kawa.

W sezonie wiosenno-letnim czynny także przyjemny ogródek. Przy restauracji parking mieszczący do 200 samochodów.

Wieczorami w Il Camino wydarzenia specjalne – muzyka na żywo, spektakle, pokazy sztuki współczesnej. Dowiedz się więcej, śledź nas na Facebooku!

Dobra restauracja i pizzeria w Myślenicach? Il Camino zaprasza do rezerwacji!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress